| PaWs1998 a întrebat:

Salut, am permisul suspendat 60 de zile pentru neacordare de prioritate, am dat testul 13 din 15 l-am promovat, am fost la Brigada Rutiera de pe Logofat Udriste cu actele necesare(Cererea pentru reducerea perioadei de suspendare,copie buletin, copie dovada cu punctajul obtinut la examenul 13 din 15 si copie dupa procesul verbal).Iar domnul politai de la ghiseu s-a uitat pe acte, iar pe cererea reduceri de suspendare mi-a scris un numar din 3 cifrea. Ce ar trebui sa inteleg in acest lucru? Cererea a fost sau nu acceptata?
Multumesc!

1 răspuns:
| Catalin_Stefan_1987 a răspuns:

Daca nu ai mai avut permisul suspendat in ultimii 2 ani, a fost aprobată.era mai bine daca intrebai pe politistul respectiv.