| sangeretec a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare... cat timp se lasa o baterie de scuter la incarcat? mersi

Răspuns Câştigător
| Antoniaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai vroa 4 ore depinde de baterie ce marca e happy

| Antoniaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Antoniaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Poate za dureze mai mult de 7 ore sau mai putin de 7 ore depinde ce baterie e chiar si o zi

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Depinde cati amperi are.incarcatul bateriei se face la 2ah.[imparti nr.de ah la 2 si rezultatul care iti da reprezinta numarul de ore care trebuie]

| EmaS a răspuns:

Pana ce se incarca.

| a1doru a răspuns (pentru EmaS):

Pai daca ''e dusa'', il prinde 2015 cu ea la redresorrolling on the floor

| danteewerr a răspuns:

Dacă este nouă, o lași 2 ore, dacă este mai vechiuță, o lași vreo 5 ore, și este bine să o verifici mereu să vezi dacă nu curge din ea ceva, și este bine să mergi la un magazin auto, să ceri niște apă distilată, sau să intrebi vinzătorul de acolo cam ce ar fi bine să mai bagi in baterie pentru a funcționa la capacitate normală.

| Robo97 a răspuns:

Ma.daca vrei sa se incarce bine pune-o seara cand te culci la incarcat si scoateo dimineata....si va fi buna ..multa bafta

| rapanul a răspuns:

O zi