| Andu_Alexandru_1995_UIZW a întrebat:

am si eu o intrebare daca poate sa ma ajute cineva am un renault laguna motor de 2000 benzina, mi se tureaza singur motorul in timp ce schimb viteza si pe LIBER urca cam pe la 4000 de turatii; nu stiu cei provoaca sinptomele aste masini ma puteti ajuta cun raspuns va rog.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Se tureaza singur fara sa tii apasata pedala? Apoi cand esti pe liber urca la 400 dara picioru tau pe ce sta? Atata timp cat tu tii [icioru pe acceleratie e normal sa se intimple ce spui.