| Alex363839 a întrebat:

Salut, am un audi a4 b7 2006, a mai întampinat cineva problema să se audă prea mult zgomot din exterior, de la viteza de 80, 90 în sus?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca auzi suieratul vantului in interior atunci poate problema este de la chederele din jurul geamurilor, unul dintre ele are probleme de exemplu
ar mai fi de verificat daca nu cumva se aude suieratul si din zona grilelor de ventilatie

| DonMoldo a răspuns:

Incearca sa descrii putin sunetul...adică mult zgomot în ce sens

| Alex363839 explică (pentru DonMoldo):

Un șuierat ca și cum intră vantul în masină dar de intrat nu intra și crește sunetul vantului odata cu viteza cu cât merg mai tare se aude mai tare

| DonMoldo a răspuns (pentru Alex363839):

Din zona de ventilație ce l mai probabil