| bogdan1423 a întrebat:

Salut, am un ford focus 1.6 tdci 90 de cai (fara dpf) si azi, mi s a aprins un led de culoare calbena in bord, cu mesajul "Laag niveau ruitensprvl" rog pe cineva care stie...sa mi zica ce inseamna acest mesaj. Multumesc

3 răspunsuri:
| ExprimareLibera a răspuns:

Setează calculatorul pe engleza

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Prietene, si eu am avut Ford exact ca al tau, focus tdci(cu portbagaj lung)
Scapă de mașina aia cat mai repede ca e blestemata!?
Am băgat bani în ea mai mult decât valora! Nu a trecut luna în care să nu ma plimb pe la service.
Probabil e ceva pe parte electrica. Mergi la un electrician

| bogdan1423 explică:

Nu mai aveam lichid de parbriz...multumesc pikachu...era cat pe ce sa vand masina