| Elly_Lazarica_Alex-Lov_1987 a întrebat:

Salut, am un simbol 2008 15 dci am avut o alarma tip piger, bun s-a ars am dat-o jos si acum am vrut sa montez eu una. Am montat-o totul ok doar ca am o problema cu butonul de deschidere inchidere din bord, nu mai functioneaza cand am alarma conectata mai direct nu imi blocheaza usile daca apas pe el si ar mai fi firul pentru ridicare geamuri nu stiu unde sa-l leg, ma poate ajuta sau o schita electrica? Multumesc

1 răspuns:
| Mihai100vr a răspuns:

BA frate, ai un hidrant langa, stinge si gata nu mai bun dupa mere roata