| Echaursi a întrebat:

Salut baieti!
Mi-am montat si eu o alarma pe masina si am intampinat o problema. Cand ii dau se se deschida, se aude "clanc" dar usile nu se deschid dar in schimb, daca o inchid se inchide si face clanc.Toate butoanele telecomenzii functioneaza, doar asta de deschidere e mai nemernic.
Aveti idee de la ce ar putea fi?
Multumiri anticipate!

Răspuns Câştigător
| silvester13051996 a răspuns:

De la necompatibilitatesau rau montaj, in caz de te-ai cumparat cv de genul,, type R racing'' cv ieftin problema se intelege dela sine o alarma bune e de la 300l pana pe la 1000lei

1 răspuns:
| iona9 a răspuns:

Eu cred ca alarma si inchiderea centralizata nu e reglata cum trebuie. am si eu una eftina si tot la fel facea, dupa care am desfacut fata de usa unde nu se deschidea si am mai reglato si acum functioneaza ok.parerea mea.