| ionutbeach a întrebat:

Salut as dori sa aflu cat ma costa sa fac un full de benzina la un logan 50de litri în ziua de azi

Răspuns Câştigător
| cosmin76 a răspuns:

Pai calculezi 50x(cat costa la tine benzina in oras)

Exemplu din orasul meu:
50X5,07=253,5 Ron!
Sper ca te-am ajutat! Primesc funda? big grin

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu in ziua de azi sa faci si tu o inmultire

| TrăieşteClipa a răspuns:

Cel mai sigur golesti rezervorul complet, o impingi pana la cea mai apropiata benzinarie si ii faci plinul in ziua de azi.
Pentru ziua de maine preturile nu mai sunt aceleasi, golesti complet rezervorul si o iei de la capat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai mult te costa plinul decat masina laughing)

| MariusF23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are taticu bemve si acuma gata, esti cineva. du-te ma copile si spanzura-te. nu toti au aceleasi situatii materiale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusF23):

1.Nu m-am legat de tine.
2.Nu ma cred cineva ca are tata BMW. Nu sunt fan BMW si nici nu e masina mea.
3. Faina educatie ai primit.

| MariusF23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i frumos nici ce ai zis tu mai sus. de-asta m-am luat asa de tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusF23):

Atunci de ce te iei de mine absolut la toate raspunsurile? Stai linistit frate, eu stiu ce raspund, nu le "scot din burta".