| Andrei0986272 a întrebat:

Salut,as vrea sa-mi iau o mașină, un golf 5 m-am gândit,vreau sa-mi spuneti ce trebuie de făcut,cum o inmatriculez,unde o înmatriculare,ce trebuie facut la ea,ce taxe trebuie de platit,ce trebuie sa fac daca o iau din alta tara, neimatriculata? Stiu ca trebuie făcut numerele roșii pe o perioadă scurtă daca vreau sa o aduc in Romania. Ce fac daca e înmatriculata deja sau ce trebuie făcut daca e înmatriculata in Romănia si toate chestiile care trebuie daca imi iau o mașină? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant firme care inmatriculeaza masini contra cost intre 100 - 200€ costa.

| sierra1 a răspuns:

"un golf 5 m-am gândit, vreau sa-mi spuneti ce trebuie de făcut, cum o inmatriculez"

ca să n-ai emoții și probleme - apelează la o firmă de intermediere și inmatriculări, rezolvi rapid corect și cu o leacă de comision (meritat)