| Dan_Sava_1997 a întrebat:

Salut azi am mers cu 120km/h pe bulevard in oras era gol asa ca eu avand masina unui prieten un s6 i-am dat blana in fine si am trecut pe langa o duba de politie cand am vazut-o am franat la 60 destul de repede dar avea timp sa ma inregistreze pe radar dar nu m-au oprit...Credeti ca pot sa imi trimita smatie acasa sau daca nu m-au oprit am scapat...Cineva mi-a spus ca ma urmareau la viteza aia nu trimiteau ei somatie ma opreau direct.

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Pai cred si eu ca te opreau direct, pentru ca mergeai cu viteza si trebuiau sa te opreasca sa evite un accident. Pare logic nu? Adica ce ar fi sa lase orice nebun sa mearga asa cu viteza si le trimita somatii.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca zici ca era duba nu era cu radarul.

| RB26DETT a răspuns:

Tu, sa-ti iei permisul si sa-l bagi pe focwinking cel mai bine pentru tine si pentru toti ceilalti! Daca dai cu 120 km/h prin oras, nu vreau sa stiu cu cat mergi in afara orasului. te crezi pe autostrada? bine faceau daca te opreau, iti puneau permisul la naftalina... vezi ca stalpii, copacii si cladirile nu te iarta! Daca tu chiar esti din 97 e si mai rau! Incepator cu 120 km/h prin oras, spune-mi din ce oras esti sa-l evit 2-3 ani sau macar pana iei primul stalp in brate. Unii folosesc puterea masinii pentru viteza, sa se dea mari, 120 prinzi si cu dacia 1310, eu folosesc puterea masinii cand am nevoie de ea, in depasiri de exemplu! Nu-i de gluma, tu ar trebui sa te potolesti! tie un opel astra g cu 1.2 ti-ar trebui! Te mananca talpa si o scarpini de ce nu trebuie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RB26DETT):

Stai linistit, ca era masina prietenului... daca o zgaria il omora el... mai rapid decat Mrs. Building or pipe.

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu ma intereseaza a cui era masina, putea sa fie a nimanui, cat timp fuge cu 120 km/h prin oras pe mine ma deranjeaza si stiu ca in cel mai scurt timp va provoca un accident mortal... astfel de oameni nu au dreptul la permis de conducere! Imagineaza-ti cum era daca prietenul lui avea un M3 in loc de S6 sau sa fi avut un RS6...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din pacate pentru noi, dubele nu au radare pe ele, asa ca din pacate ai scapat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cred ca ai facut tu asta, daca nici nu stii 'care' politie e rutiera, si care nu.
Iar daca esti atat de incepator incat sa nu stii, si mergi in oras cu 120 cu o masina in care abia ai urcat... Nu ai un viitor prea stralucit in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Viteza de 120 km/h in oras INTERZISA CU DESAVARSIRE, stii regula ca ce trece peste limita legala cu 50km/h in + carnet suspendat?
2. Asta este cand mergem cu 120km/h in oras mai ales si avem pretentia sa nu ne prinda radarul, de ce ai a1-a2?happy a de frumusete, de-acord cu tine! Tot respectul.
Doamne fereste de vreo nenorocire sau sa ii fi busit putin masina acelui prieten laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai primit somatie?

| STSickSide a răspuns:

Eu nu înțeleg cine vă dă vouă permisele? Se vând la librărie?

| Alex5620 a răspuns:

Ai scapat de data asta, nu te speria.