| Romeo35161 a întrebat:

Salut,bicicleta mea mergea super bine la inceput, schimba foarte rapid,pana intr-o zi când am cazut de pe ea și s-a indoit robotul din spate și roata și am dus-o la un mecanic și mi-a indreptat robotul, dar pe ultima viteza schimba foarte greu. Primele viteze schimba foarte bine,dar am problema la ultima. Roata e indoita, n-am schimbat-o încât, poate e de la roata? De aia nu schimba bine pe ultima viteza, ori e de la robot, va rog frumos să-mi răspundeți.

1 răspuns:
| cfrtobias a răspuns:

Poate ca is ambele de vina, daca nu ti-a umblat la schimbator de la roata, poate trebuie indoit mai tare sau reglat