| canazar94 a întrebat:

Salut,cam cata motorina consum din Romania pana in Italia? din constanta de exemplu

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat consuma masina si care e ruta. ca una e daca pleci din Constanta, alta e daca pleci din Oradea

| mont a răspuns:

Depinde de masina si ruta. Poti socoti dupa o harta online. Si nu uita sa adaugi si taxele de drum prin tarile tranzitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Palermo nu-i totuna cu Trieste iar Tico nu-i totuna cu un Hummer v8.

| DataSoft a răspuns:

Http://www.distanta.com/
aici iti poti calcula singur cat combustibil consumi. bagi orasul de plecare. orasul de sosire si in partea de jos ai consum mediu..pe care il completezi cu cat iti consuma tie masina.