| Aalexander a întrebat:

Salut.
Care sunt cele mai economice/ieftine marci de masini? din punct de vedere al consumului, taxelor, pieselor si ce o mai fi...

10 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Logan diesel sau Opel-urile, sunt foarte fiabile, gasesti piese peste tot la preturi decente si chiar si la dezmembrari.

| Aalexander explică (pentru Generalul):

E buna asta?
http://www.autovit.ro/opel-corsa-C30283053.html
Consum mic, 2003, km putini, pret mic.

| Generalul a răspuns (pentru Aalexander):

Da, doar vezi sa nu se fi umblat la kilometraj. Daca e cel real e super!

| xFluing a răspuns:

Dacia.

Nuff said.

| Aalexander explică:

O sa mi spuna ala de la service ul auto daca e resetat. Daca e scadem din pretwinking

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Daciile dar alea mai vechi sau dacia dar varianta 2, sper ca intelegi

| FeriFerika a răspuns:

Dacia, skoda, opel si renault

| alexalex244 a răspuns:

Dacia

| CiprianDCY a răspuns:

Logan 1.2 16v

| ajex a răspuns:

Dacia, opelul