| AgentSaLL a întrebat:

Salut, caut un doge charger z și nu știu unde sa găsesc, poate cineva sa mă ajute.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mobile.de gasesti destule. Pretul nu e asa mare. Sunt acolo si intretinute, dar pretul creste pana la 100.000, chiar peste.

3 răspunsuri:
| DeathOfDreams a răspuns:

Dodge Charger?
Oh, de când am așteptat să cunosc pe cineva căruia să-i placă.

| EneCristian a răspuns:

Ahhh omule cati bani AI? sti ca o masina decenta e minim 30 de mii de dolari nu? mai ales ca vine transportul.si ala e vreo 2 4 mii SI daca AI Noroc sa gasesti una originala o poti trece drept clasic car si scapi cu platitul de impozite daca nu pay time ai nevoie de bani tata cu inmatriculare consum si taxe.( minim 50 60 de mii de dolari cu totul).

| AgentSaLL explică:

Știu în mare parte câți bani mă costa și spre rușinea mea nu am suficienți sa rezolv toate actele plus ca eu as vrea sa o și modific dar as vrea măcar sa o am în garaj și sa pot sa mă apuc de modificări