| Vali215 a întrebat:

Salut, ce bani ar merita un golf 5 1.6 benzina din 2004 în stare cât de cât bună?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1500e daca nu se vede rugina de pe aripi.
800e daca rugina se plimba deja pe portiere & hayon, iar pragurile au curs de pe masina.
Preturile sunt atat de mari pentru ca piata VW-urilor SH se adreseaza unei anumite categorii sociale... Care se mai si imprumuta pentru asa ceva.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Amigo, in curand face 20 de ani, cand incep sa cada, cad toate pe rand, si bagi in el mai multi bani decat a costat. Starea cat de cat buna poate fi atat de inselatoare...

| trophin a răspuns:

2000 $

| trophin a răspuns: