| LucianP a întrebat:

Ce becuri halogen imi recomandati pentru o dacie berlina?
Vreau sa bata mai mult farurile...in momentul actual faza scurta 5M in fata masinii lunga aprox 10 laughing. Funda big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomandam becurile standard recomandate de producator, nu de alta da altele sunt ilegale atata timp cat nu sunt omologate.

Plus instalatia de iluminat se regleaza daca nu lumieaza bine, nu e nevoie sa pui becuri mai puternice

| LucianP explică (pentru suntserios):

Am becuri standard si sunt de tot rahatul laughing

| bbu2005 a răspuns:

Sunt niste suruburi lá fár si le poti reglá trági lá un zid lá 30 m si dái de surub pe fázá scurtá