| Cătă_Cătălin_2000_4NvW a întrebat:

Salut, ce becuri îmi recomandati pentru un golf 3? Menționez ca sunt becuri h4, dar pe cele care le am nu vad mai nimic cu ele, (e un singur bec pe ambele faze și faza lunga și faza scurta,.) mulțumesc

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Recomand sa-ti iei masina.
Sau, daca esti obligat sa conduci chestia aia, mai ales noaptea, atunci cauta faruri Hella, care imita farurile de Golf 4. Alea bat bine.
Nu pierde timpul si banii schimband becuri, problema e la faruri.

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Dar ce are mașina aia?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Stefancalin1997):

E veche si fara nimic deosebit, sa zic asa.
Adica nu as fi zis acelasi lucru despre un e36, W124, Passat b4 ori Opel Vectra.
Golf 3 a fost poate cea mai conserva dintre Golfuri, o faceau masina doar cele 4 roti, si faptul ca mergea. La fel ca Loganul.

Răspuns utilizator avertizat