| Ionică a întrebat:

Ce marca de masini va plac? Ce fel de masini va plac? Multumesc!

11 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Pentru ana-maria iti plac tractoarle cred ca ai o casa pe la tara si mergi pe drum forestier. masini cu motoare mici nu iti plac sau clasa limuzina un mertan c clasee

| ALEx_7862 a răspuns:

Un mustang din 69, un mazda rx7 din 91, mitsubishi eclipse tot 91-96, cadillacurile, rollsroyce... ce doar am voie sa visez...happy

| bestia a răspuns:

Dodge! Si dupa Dodge, ar fi BMW.

| costymaximus a răspuns:

Bugatti Veyron

| Bishop a răspuns:

In mare parte de la BMW, Audi si Chrysler. Preferatele mele sunt BMW X6, X5, M6, Audi R8, Q7, A8, S6 si Chrysler 300C.

| Landied a răspuns:

Rolls Royce Phantom

| Limba a răspuns:

Ford Mustang Eleanor, Bmw Z3 Z4 seria 1 m3 m5, Vw Golf 5 Gti 6 Gti 2. 0 tsi cu 270 cp happy Lupo 1. 2 tdi. Ferrari 360, 458, F40 F430 F50, Maserati GranSport, Lamborghini Murcielago, Konigsegg CCX, Audi RS4, Mercedes Benz CLK-GTR, Pontiac GTO trafe is multe astea's o doar o parte happy

| AndutzaAndu a răspuns:

In general imi plac masinile sportlove struck big grin.

| Ana-Maria94 a răspuns:

WV si Audi:X imi place Q7, Q5, Touareg, A6, R8, TT etc.

| tim a răspuns:

Un wv golf 5. in lipsa ar merge o mazda 2, opel astra sau ford fiesta

| wert a răspuns:

Ford mustang shelby gt500 super snake din 2010, cand o sa am bani, direct america si o sa-l cumpar rolling eyes laughing