| RaptorFabian a întrebat:

Ce părere aveți de motorul 2.8 pe benzina de pe Audi a6 de prin 2010, adică are probleme, este fiabil sau nu?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca mananca ulei. Audi e specialist in halit ulei de motor. Poate acum au rectificat problema cica 1L la 100km consuma mie mi se ducea aprox 1L la 300km pentru un 1.8 tfsi din 2013 - 3 usi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu as plati niciodata impozit atat de mare pentru o masina atat de veche

| RaptorFabian explică (pentru suntserios):

Frate nu ma uit sa o cumpăr neapărat pe aia, plus ca știi care e faza, tu ești ala îngâmfat, nu eu ma bag în seama, tu te bagi fără să-ți zică nimeni nimic, și stai kalm te rog eu ca nu ne ajuți.

| suntserios a răspuns (pentru RaptorFabian):

Ce rahat? Eu iti zic doar ca nu merita impozitul si tu ma faci îngâmfat? Wtf

| Panamax a răspuns:

Impozit 2200 lei pentru 220 de cai.
Atat are si un 2.0 tfsi cu impozit 180 lei.
Motorul este foarte fiabil 6 cilindi in V aspirat etc atc.

| RxTx a răspuns:

Am părerea ca mult prea mulți snobi îngânfați plini de trufie pun intrebari aiurea si ne folositoare nimanui pe acest site

Care nu vor face nimic altceva de cat sa bruieze
Un fel de zgomot de fond

In loc sa gasesri informatii utile

Gasesti oameni care vorbesc asa aiurea doar ca sa se bage in seama

| RaptorFabian explică (pentru RxTx):

Stai puțin, care e problema ta, eu te-am obligat sa te uiți la întrebarea mea?

| suntserios a răspuns (pentru RxTx):

Adica cum faci tu pe aici?

| Duduchi a răspuns:

Te sparge la impozit. In plus, consumă o grămadă. Daca ai bani, ia-ți masina!

| RaptorFabian explică (pentru Duduchi):

Știu ca de consumat consuma mult.

| Duduchi a răspuns (pentru Duduchi):

In plus Audi are motoare bune.