| Alexandru250201 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre Audi TT? Vreau raspuns explicit

Răspuns Câştigător
| pandaa592 a răspuns:

Raportul calitate-pret este foarte ok, singurul lucru care nu-mi place este numarul usilor laughing A avut si varul meu TT Coupe 8J, a fost foarte multumit, prindea 240 km/h, era pe benzina, tractiune fata, iar consumul de combustibil urban de 10.7 l./100 km si sincer, 200 CP /5100-6000 rot/min e ceva...
In concluzie, e o masina buna cea pe care ti-am descriso, nu stiu de celelalte

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

NU vreau fundă! Eşti fată? O să arăţi splendid în astfel de maşină. Eşti băiat? Probabil vei transmite un mesaj eronat.

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Călare fiind pe locomotiva diesel, am mari rezerve că tu vreodată o sa-ți iei Audi TT de 200 CP sau peste. Unul ce vrea asta, nu intreaba pe site ce să faca ci pur si simpul o ia fără să-l mângâie pe ceafă oricine spunându-i că e o mașină buna. Zi-mi că am dreptate (deși ți-ar fi greu).

| Alexandru250201 explică (pentru sierra1):

Voiam doar niste pareri, e vreo problema?

| sierra1 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Nici o problema! Da' este că adevărul e inconfortabil?

| Alexandru250201 explică (pentru sierra1):

Nu am nici o problema

| pandaa592 a răspuns:

Funda?