| Dragos02_4251 a întrebat:

ce ulei imi recomandati sa folosesc la un atv de 250cc, sa fie bun si pentru iarna?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Anul asta baga-i de la shell si anul viitor mobil 1 daca vrei. Amandoua sunt stas.

| KooSs a răspuns:

Baga un ulei de firma gen mobil1 sau repsol sau alta cunoscuta dar sa aiba seria 10w30 deoarece este un ulei mai subtire si este bun pentru iarna deoarece este recomandat motoarelor cu racire pe aer si cu toate daca al tau poate fii pe apa nu conteaza.bafta.funda?

| YourDreamSweetLove a răspuns:

Un ulei de marca Repsol sau Elf competition.Sant uleiuri care se folosesc in pista.K experientza de pilot asta a-ti recomand.Sa fie utilizabil vara cat si iarna nu se poate pentru ca a-ti modifica carburatzia.....Vara folosesti uleiul cat mai dens iar iarna cat mai fluibil. funda happy