| Daniel31 a întrebat:

Salut! Cum pot corecta zgarieturile de pe spoilerul masinii?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Polish, markere "minune" sau revopsire.
Markerele merg doar pe zgarieturile liniare. Unde ai o suprafata mare, nu prea rezolvi cu ele.

| UserRo10 a răspuns:

Da cu apa peste zgarieturi. Daca dispar inseamna ca ies la polish

| Alexandru250201 a răspuns:

Daca sunt zgarieturi fine iese la polish, daca sunt adanci ies doar daca le repari si le vopsesti

| Daniel31 explică (pentru Alexandru250201):

Pentru polish imi trebuie o anumita solutie? Am vazut cateva video-uri pe Youtube, dar erau doar pentru caroserie si spoilerul e de plastic.