| SkenWell a întrebat:

Daca cumpar o husa de volan Auto care trebuie sa o cos manual, are ceva daca o pun peste husa lui din fabrica (husa lui e rupta)?

Răspuns Câştigător
| nicu991 a răspuns:

Nu-l strica daca gasesti un model potrivit volanului tau.
La cele pe care le cosi ai satisfactia ca ai facut tu ceva personal cand il pui. Daca ai o alta husa pe volan o dai jos, nu pui alta noua peste cea veche.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tio face unu la kvl garage in hunedoara. Lucreaza bine

| nicu991 a răspuns:

Sunt huse de volan pe care doar le aplici si gata, dar sunt altele care vin echipate cu un snur de plastic pe care trebuie sa-l impletesti.

| SkenWell explică (pentru nicu991):

Pai da, din acelea la care iti dau si ac cu ata, cele pe care doar le pui mi se pare ca strica design-ul volanului si il face cam gros.

| nicu991 a răspuns (pentru SkenWell):

Nu-l strica daca gasesti un model potrivit volanului tau.
La cele pe care le cosi ai satisfactia ca ai facut tu ceva personal cand il pui. Daca ai o alta husa pe volan o dai jos, nu pui alta noua peste cea veche.