| Mihailupuleasa a întrebat:

Salut! Daca dau volumul la maxim de pe telefonul meu cand sunt conectat la masina, se aude bazait.
Daca ma conectez cu telefonul altuia nu se aude acel bazait chiar daca e la maxim.
Stie cineva ce poate fi?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bazait nu poate fi, doar distorsiune de sunet.
Nu da volumul la maxim, doar pana ce se aude clar, altfel risti sa distrugi telefonul (daca esti conectat cu fir audio, in mufa de casti.

Poti incerca si alta modalitate de conectare, daca ai posibilitate.

| Brizbriz a răspuns:

Cum il connectezi?
cu fir audio, bluetooth, fir usb, etc.

| aditimus a răspuns:

Poate este o problema cu telefonul tau ai incercat sa te conectezi la un alt casetofon pe alta masina?

| MihaiSpeedster a răspuns:

Cred ca telefonul tău are procesor audio mai de ciocolățică.