| saidkique a întrebat:

Salut, daca masina mea este albastru inchis si imi vopsesc jantele un verde neon aprins este vreo problema?

Răspuns Câştigător
| FlorinGamingRo a răspuns:

Nu nu este absolut nici o problema!

| saidkique explică (pentru FlorinGamingRo):

Ok mersi, stiam de regula cu 30% insa despre roti nu stiam absolut nimic desi am vazut masini cu culori extravagante pe jante. Momentan am capota rosie insa planuiesc sa o imbrac intr-un autocolant imitatie carbon happy o seara faina

| FlorinGamingRo a răspuns (pentru saidkique):

Imi poti oferi fundita?!

| saidkique explică (pentru FlorinGamingRo):

Sigur, insa mai am o mica intrebare, stii cumva cum pot reimprospata stralucirea proiectoarelor? Am auzit de la cineva ca cica ar exista un fel de spray cu nichel care e foarte stralucitor si rezistent la caldura.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In afara ca va arata ca un papagal nu e nicio problema

| saidkique explică (pentru suntserios):

Asta ti se pare ca un papagal? http://s200.photobucket.com/user/moggs-2005/media/R32GreenWheels.jpg.html am intrebat daca e legal, nu daca v-ar placea. :)

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Daca tie iti place, nu!

| NimeniSiAtat a răspuns:

De ce ar fi o problema?

| FlorinGamingRo a răspuns:

Wtfff ala ti se pare tie papagal? app mersi de funda iar cum sa faci sa reimprospata stralucirea proiectoarelor nu stiu! O seara buna