| ioniiiiiM a întrebat:

Hey! As vreau sa ma vopsesc saten deschis, culoarea parului meu este un blond mai inchis si culoarea ochilor un verde spre albastru. problema este ca nu stiu cum o sa-mi stea voi ce ziceti? Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Ai putea incerca mai intai cu vopsea care se ia la cateva spalari si, daca iti place poti sa te faci cu de aia permanenta, daca vrei:S

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Ar trebui sa iti stea bine, ochii deschisi la culoare arata bine la un par mai inchis la culoare

| deutzadia a răspuns:

O sa iti stea bine si asa dar mai tarziu vei regreta pentru ca poate o sa ti placa mai mult cum iti sta cu parul blond si albastru sau verde cu blond merge perfect 100%.
O zi frumoasa sa ai!

| melissaandra a răspuns:

Pai daca ai parul blond si ochii albastri eu zic sa nu te vopsesti deoarece blond cu albastru se potriveste perfect dar daca vrei tu sa te vopsesti eu nu zic nimic oricum eu cred ca o sa iti stea foarte bine dar mai incolo o sa regreti deoarece o sa observi ca erai mai frum inainte. multa bafta sper sa arati asa cum iti doresti > dai funda?

| izabelalessia a răspuns:

Eu zic ca satenul iti va pune in evidenta ochii...asa ca inaintehappysucess sper sa iti iasa cu vrei u.

| AdyRo98 a răspuns:

Paiiiiii...e decizia ta cum vrei sa-ti faci parul eu as zice sal lasi asa

| madalinaioana08 a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta super! incearca un caramel de la wellaton e singura culoare caramel ciocolata sau ceva de gen!