| RobertML a întrebat:

Dețin un Golf 5, BLS(cel cu filtru de particule). Merge super mașina și as dori sa ii fac un soft de putere. Ce îmi recomandați? Afectează viața motorului?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Merita. Câștigi 30 cai în mod safe.

| Digikey a răspuns:

Din fabrica vine cu SACHS.Recomand sa schimbi si rulmentul de sarcina din capul amortizorului cat si protectia.
Autokarma au aceleasi piese dar mai ieftine decat Epiesa, si foloseste curieri mai ok.

https://www.autokarma.ro/......-267-sachs

| Digikey a răspuns (pentru Digikey):

In functie de seria de caroserie o sa fii sunat la telefon pentru compatibilitate.

| AureliusTPU a răspuns:

Afecteaza doar daca motorul nu poate duce caii putere pe care ii poate duce.Nu recomand ca se detereoreaza mult mai repede

| bymhyt a răspuns:

Daca faci doar stage1 nu are nimic!