| LaurentiuMoldo a întrebat:

Salut! Dețin un Opel Astra G și as vrea sa ii schimb scaunele cu altele de la un golf 5. A mai încercat cineva? E greu de făcut conversia?

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Nu se potriveste la gauri. Poti face din platbanda gaurita adaptoare pe dimenziuni
Dai jos scaunele si masori temeinic distantele intre garile din podea si cele de la scaunele de Golf. Pastrezi sina glisanta de la Golf

| LaurentiuMoldo explică (pentru UserRo10):

Oare mufa airbag se potrivește? Ai idee?

| UserRo10 a răspuns (pentru LaurentiuMoldo):

Deloc. Faci retrofit complet la mufe. Pentru firele de la scaune gasesti pe Etka ce face fiecare. Pentru Opel nu stiu ceprogram se foloseste pentru diagramele electrice