| W33llF4LL a întrebat:

Salut,doresc sa imi iau o masina de tip Audi A6 an de fabricatie 2007-2009 2.0 TFSI 180 Hp,vreau sa imi spuneti cat mai multe informatii despre acest vehicul,ex: consum,probleme majore, etc.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Motorizare excelenta, putin cam mica pentru greutatea caroseriei dar trage foarte bine, consum maricel peste 10 la mers constant dar asta nu conteaza daca vrei sa o achiziționezi si ti-o permiti. Recomand varianta cu Dsg.

| xerxes1 a răspuns (pentru Ensiferum):

Masina pentru pasionati.
In reprezentanta costa fix 4600 lei sa faci distributia.Si este recomandat sa o faci la 100, 000 ca au fost probleme cu intinzatoarele hidraulice de la lanturi.
Si consuma ulei cam mult cele fabricate pana in 2012.