| ttnrxf a întrebat:

Salut! Imi puteți spune va rog niște mașini la care se pot face usor conversia de volan de pe dreapta pe stanga?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Procedura e aceeasi la toate, sa gasesti masina donatoare, bord, pedale, volan, faruri, comenzi geamuri. La nicio masina nu e usor, la toate e doar o carpeala

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Renault 12, Citroen 2CV.

| johnnny123 a răspuns:

Nu există mașini la care se poate face "ușor" conversia de volan de pe dreapta pe stânga. În 99.9% din cazuri nu are niciun sens să o faci pentru că este scump și cu mari șanse ca rezultatul să fie prost.

Nu mai găsești în toată lumea asta să cumperi decât mașini cu volanul pe dreapta?

| DjSannan a răspuns:

Toyota Camry
Honda Civic
Mazda MX-5
Subaru Legacy
Mitsubishi Lancer