| infinimax131 a întrebat:

Mai am 3 luni pana fac 18 ani. Daca ma apuc acum de scoala de soferi, cand voi implini 18 ani voi primi si permisul? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 18 ani abia ai voie sa dai examenul, permisul il primesti dupa ce provomevzi examenele

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa implinirea varstei de 18 ani va trebui sa dai testele teoretic si practic si daca le reusesti o sa primesti permisul.

| ombladon a răspuns:

Nu mai manca la...

| ombladon a răspuns:

A 2 a zi dupa ce ai implinit 18 ani, poti da examentul teoretic, iar daca ai noroc te programeaza la cel practic in cateva zile...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hotaraste te si tu prima data zici o chestie acum te contrazici.