| alexcelmic a întrebat:

Salut, parere daca e ok pretul de 900 euro pentru un golf 4 an 2004 1.6 benzina cu distributie noua?
Si ceva pareri despre masina / motorul acesteia?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E foarte ok. Doar că o să te coste apoi foarte repede 4000 de Euro reparațiile. Cât plătești, atât primești.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E bun pretul, daca masina se prezinta bine.
Parerea mea este insa ca e cel mai prost hatchback din anii 2000 laughing
Stabilitate VARZA, interior inghesuit, defectiuni pe banda, motor anemic, electronica foarte slaba.
Daca ai de carat remorca de stiuleti pe camp, poate merge, desi au motorul amplasat foarte jos, iar baia (de aluminiu) este foarte expusa.
Dar daca vrei la Kaufland si serviciu, platforma de troller pentru copii e usor depasita, daca te aventurezi de la 30km/h in sus.

Răspuns utilizator avertizat
| MAteiLaAjutat a răspuns:

As zice ca e ok, eu nu sunt fan benzina ca consuma mult, insa daca are distributia facuta atunci la banii astia e bun.

| Clau1978 a răspuns:

Da. Iesi in castig daca-l duci la REMAT aia iti dau 1000 de euro!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Clau1978):

Daca iei o hibrida sau electrica in loc iti dau si mai mult de 1000. . happy

| Clau1978 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

happy