| Seby_9742 a întrebat:

Revin si eu dupa mult timp pe acest site si sper, poate, sa gasesc si eu o solutie cu ajutorul vostru.
Am la masina un CD player de la JVC. Ascult muzica ceva timp, iar dupa imi da o eroare si nu mai functioneaza. Ii dau restart, merge cat merge apoi aceiasi treaba.
Aveti vreo idee despre ce ar putea fi vorba?

1 răspuns:
| adytzoi a răspuns:

Supraincalzire, condensatori umflati, sursa de alimentare pe moarte, doar astea-mi vin in minte momentan, da sigur mai pot fi cateva cauze. Posteaza si tu eroarea aia, ca mi s-a stricat globu' si n-o mai pot ghici!