| enyy93 a întrebat:

Sal TPU, mi-am instalat si eu BS Player FREE si VLC media player si la amdoua am aceeasi problema: merge sa ascult muzica da nu merge sa ma uit la filme straight face aveti idee de la ce ar putea fi?

5 răspunsuri:
| Geutzou a răspuns:

Simplu! Ai putea lua codecul XP Codec Pack 2.5.1! Mult noroc! Funda?!

| Geutzou a răspuns:

Iti trebuie XP Codec Pack 2.5.1! Bafta! Funda?

| enyy93 explică (pentru Geutzou):

Esti sigur ca XP Codec Pack 2.5.1 imi trebuie ca am bagat 2 luate de pe site-uri diferite si tot nu merge

| Geutzou a răspuns (pentru enyy93):

Daca nu merge versiunea aceea scrie si tu XP Codec Pack si o sa-ti apara mai multe variante si ia si tu una de acolo, vezi tu..., sigur o sa-ti mearga

| Geutzou a răspuns:

Da sunt sigur deoarece mie mi-a mers, daca tie nu ti-a mers inseamna ca iti trebuie alta versiune scrie si tu decat XP Codec Pack si iti va aparea o multime de variante... Bafta!