| Coke2015 a întrebat:

Stie cineva care ar fi problema de nu mai merge dezaburirea luneta la Logan 1.4? Cand apas pe buton nu se mai aprinde nici martorul in bord, si nici nu dezabureste luneta..care ar fi problema? Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Verifica intai siguranta. Posibil sa fie arsa.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca siguranta nu este arsa trebuie sa ai schema electrica si cunostinte de electricitate ca sa poti diagnostica unde este problema. La fel in cazul in care este siguranta arsa si cea noua se arde imediat dupa inlocuire.

| Coke2015 explică (pentru andreia67):

Cel mai bine apelez la un electrician. Multumesc de raspuns!