| abcdefghijklmnopqrssttuvwyz a întrebat:

Suspensiile de pe fata la bicicleta nu mi se lasa deloc in jos, cum sa le ung? Scot capacele de deasupra la furca si le ung? Jos la furca am niste gauri...sau intorc bicicleta cu fundul in sus si bag ulei pe gaurile alea? Dau funda!
Multumesc!

1 răspuns:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Pui ulei cu o siringa de 10ml e de ajuns pe fie care,, piston,, Il pui prin capacelele de sus. te-as sfatui sa dai roata jos dupa ce ungi si sa apesi cu forta pe furca sa le,, dezamorteazsa,,