| Iulliann a întrebat:

Tatal meu are un Chevrolet Aveo din 2008 in 4 usi, 1, 4 benzina, 16 valve. Are casetofonul din fabrica dar s-a stricat. Cand se deschide casetofonul merge doar radio. Baga CD-ul (merge si mp3), il tine ceva timp si dupa il da afara si zice NO CD LOADING. Ce poate sa aiba? Astept raspuns concret, dau funda!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Led-ul de la CD player a decedat. Teoretic se poate schimba - practic e mai ieftin on RCD nou.