| cata0891 a întrebat:

A inmatriculat cineva de curand vreo masina? As vrea sa stiu si eu cateva detalii privind programarea la RAR si ceva costuri in afara de taxa de poluare si daca imi puteti spune cat costa taxa pentru a beneficia de depreciere. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Taxa e in functie de norma de poluare, vechime, capacitate cilindrica sunt calculatoare de taxa pe net.

| cata0891 explică (pentru RazzyFUnik):

Asta stiu, dar eu ma refeream la informatii privind cheltuieli suplimentare si eventual acte necesare.