| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

Am 14 ani si sunt foarte pasionat de masini si de modul in care functioneaza. De curand am vazut pe net o masina buggy, care ma fascinat. Am niste planuri de am construi unul. Ma gandeam sa cumpar o masina Mitsubishi Pajero de la dezmembrari, sa volosesc doar sasiul, motorul si cutia de viteze, iar caroseria sa fie fauta de mine si de tata. Tin sa mentionez ca daca planul meu va fi pun in aplicare voi fi ajutat de tatal meu care are cunostinte ample in acest domeniu., deci nu va fi problema ca nu stiu sa asamplez. DECI MA LUNGESC PREA MULT. INTREBAREA ESTE : Este buna masina aleasa?
(ma refel la un model vechi)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pajero e un model foarte bun! Iti recomand Pajero din 1996 e cel mai bun. Il gasesti foarte ieftin mai ales de la dezmembrari

| Gino_Giuseppe_1988 explică (pentru anonim_4396):

Ma mai gandeam la Suzici Samurai din 83'. Ce parere ai?

| Gino_Giuseppe_1988 explică (pentru Gino_Giuseppe_1988):

Suzuki *

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gino_Giuseppe_1988):

Nee, naspa suzuki samurai. Mai bine un Pajero din 94-97 e mai frumos si mult mai bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gino_Giuseppe_1988):

Numai sa nu iti cumperi Pajero Pinin ca ala e urat, mic si cu motor slab