| Nicknamenone02 a întrebat:

am o intrebare, care e faza cu glumele despre semnalizarile la BMW?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cica e masina smechera si nu trebuie sa semnalizeze

| sweetys a răspuns:

Cine are BMW, in special cei care sunt bronzati de la mama natura, se cred buricul pamntului si in trafic e un kamikaze fiindca nu acorda prioritate, nu semnalizeaza cand schimba banda sau directia de mers, nu se asigura si parcheaza si ca un bou. Si daca ii faci observatie il jignesti pana la sange de e in stare sa te si bata fiindca din perceptia lui, el nu a gresit cu nimic. Si acum cum naiba sa nu apara glumele despre detinatorii de BMW.

| Kogaion a răspuns:

BMW-ul din pacate a devenit masina cocalarilor si a celor care se cred "smecheri" daca incalca regulile de circulatie, printre care si semnalizarea. In BMW-uri vezi multi tigani si ciobani cu nr pe Bulgaria, care n-au o chifla in stomac, dar ei tureaza motorul si nu semnalizeaza cand schimba banda.