| Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY a întrebat:

..
Am o Laguna Hatchback 1.9 si vreau sa o vopsesc! Sunt din Bucuresti. Cat ma poate costa? si unde mai exact? Cat poate costa omologarea?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca vrei sa schimbi culoarea, omologarea e sub 200 de lei, din cate stiu eu. Mergi la RAR, se uita la serii, dai talonul vechi, cartea de identitate, primesti talon nou, iar in carte scrie modificarea de culoare.
De vopsit, mergi unde vrei... La particulari fara cuptor e 1500-2000 de lei pentru vopsea la cutie, cu luciu, metalizat sau nemetalizat, la particulari cu cabina 2000-4000 lei, iar in service-uri de la 4000 lei in sus, cu garantie (daca pusca chitul sau vopseaua in garantie, le duci masina si ti-o revopsesc moca in partea afectata.