| Mysw a întrebat:

Am o problema cu motocicleta. Nu porneste! Am verificat bateria (are curent), bujia (da scanteie), carburatorul (e curat si cred ca se alimenteaza cu benzina).Nu stiu ce sa ii mai fac. Daca are cineva vreo idee sau vreo solutie va rog sa-mi scrieti. OFER FUNDA! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Ia schimba tu bujia, si vezi ce zice.
ps.o bujie poate fi ''in scurt'' si atunci, afara da scanteie normala dar cand o montezi, da la masa si nu mai face aprinderea normala.

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Inregistrarea gratuita.si pe urma?''cotizati'',''cotizati'' fraierilor ca altfel se darama piramida!rolling on the floor rolling on the floor

| danielaxyz a răspuns:

De unde esti? cunosc un specialist in motociclete, daca vrei iti dau numarul lui de telefon sau daca esti din Buzau poate veni sa te ajute

| Mysw explică (pentru danielaxyz):

Sunt din Botosani

| axelvladutzz a răspuns:

Se ineaca ca asa o patit si fratele meu la una enduro