| Mihai1802 a întrebat:

Am si eu o întrebare. Am picat traseul si trebuie sa ma duc după 16zile sa fac reprogramarea. Dar sunt curios cat trebuie sa mai aștept pana du iar? Tot 2luni ca si prima data, sau mai repede? Dau funda.mersi

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

Daca te duci sa te reprogramezi acum in august, in perioada vacantelor o sa fii programat aproape prin iarna, eu am dat sala tot in august si am fost programat pe 28 octombrie deci probabil tot prin perioada aia vei da si tu. Succes!

| Mihai1802 explică (pentru RzV28):

Da tot in octombrie m-au reprogramat si pe mine. Mai exact pe 18. . sad

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat este de aglomerat!
Fiind perioada de vara, este foarte aglomerat si ei te aseaza la rand, acolo unde au loc, posbil chiar peste 2-3 luni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil mai mult de 2 luni ca e vara si sunt concedii in perioada asta

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, dupa parerea mea o sa dureze mai mult de 2 luni, bafta!