| eddyeduard a întrebat:

Am si eu o intrebare,as vrea sa imi cumpar la masina faruri devil eyes si am auzit pareri pro si contra,contra cum ca nu ar oferi o lumina buna, ma puteti ajuta cu un sfat daca merita sau nu?

Răspuns Câştigător
| ȘefuLaValută a răspuns:

1. Se vad ca naiba ziua daca se vad...
2. Sunt ilegale, primul gabor ti-a luat talonul ca nu e loc de discutii ca la xenoane
3. Sunt foarte iritante
4. Prietenii te sfatuiesc bine, nu sunt bat bine
O solutie ar fi benzile de leduri multicolore.Cu o telecomanda comuti pe alb/galben cand circuli cu masina pe strada si le pui pe verde/rosu mov kaki cand esti parcat.Simplu

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te complici aiurea, ca nu iti omologheaza nimeni modificarile la sistemul de iluminare si risti sa ramai fara certificat