| Gianni a întrebat:

am si eu o intrebare: credeti ca un ford probe24 v ar fi bun pentru un incepator(18-19 ani)? ca sa "se obisnuiasca cu volanul" laughing e o masina buna, se gasesc piese de schimb, cum merge?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Nu, nici intr-un caz nu este potrivita pentru un incepator, mai ales adolescent. Piese se gasesc pentru orice masina, nu stiu daca e masina buna pentru ca nu am condus-o niciodata, dar piese se gasesc pentru absolut orice masina. Difera doar costurile, care nu pot fi mici atunci cand este vorba de o masina mai rar intalnita pe strazi.

4 răspunsuri:
| cristina93 a răspuns:

E faina love struck nu ma pricep la masinihee hee am 17 ani si sunt fata laughing axplica tot nu? scuze ca te incurc cu raspuscul meu, doar ca.am vazut intrebarea ta si eram curioasa cum arata masina.si chiar imi place, la 18 ani imi iau ai mei masina si de aia m-am uitat si eu pe aicihee hee

| yogee a răspuns:

Chiar nu ti-l recomand... dar asta depinde de tine. daca iti place probe-u, daca ai stapanire de sine(cand poti sa-i dai blana, de ce nu. dar cand nu se poate sa te abtii). cat despre piese.se gasesc destul de usor

| syncmaster_5113 a răspuns:

Nu gasesti asa usor piese, nu ii buna pentru un incepator (are peste 100 de cai, nu vrei asa ceva pentru unu care are mamaliga), consuma mult (ii veche, 24v). parerea mea ii ca nici gand asa ceva.