| AnoNyMuSeR13 a întrebat:

Se mai merita un Cielo in 2017? Se mai gasesc piese, mai merge masina?

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Salut, daca masina e in mintile ei rugina putina motorul in stare ok cu schimburile de consumabile facute la timp merita. Daca nu se cunoaste starea masinii nu o cumpara e totusi veche. A si da un golf 4 la 1000 de euro, la fel nu te apropia e un cazan. Eventual adus de dincolo de tine sa fie la pretul ala.

1 răspuns:
| Heylin a răspuns:

Merg ele da...mai bine iti iei un golf 4 in jur de 1.000 euro