| Mihay157 a întrebat:

Am si eu traseul pentru permisul de conducere maine si as vrea cateva sfaturi. Stiu sa merg de mult timp cu masina, am mers inainte de scoala de soferi, dar imi este frica sa nu-mi tremure picioarele cand se urca politistul. Ce ar trebui sa fac, la ce se uita politistul in special si ce sa fac sa nu fie emotiv?

Răspuns Câştigător
| DoriKat a răspuns:

Poti sa iei un calmant de la farmacie, unul naturist(eu asa am luat cand am avut examen in vara si nu am avut probleme). Politistul nu-ti face nimica, nu te stresa, eventual da drumul la muzica, sa vada daca te poti concentra. nu-ti fa probleme. Succes!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca discuta cu instructoru in masina sau e mai cumsecade o sa te treaca.