| Jaegerjaquezz a întrebat:

am un ford mondeo mk3 din 2000 anul, motor 2000 si asta seara aveam jumate de rezervor si m-am gandit sa mai bag putin si am băgat de 200 lei ca a sărit pompa de motorina, acul inainte era la jumate, si am pornit la drum si ma uit la iesire din peco acul tot la jumate, niste răspunsuri se poate sa aflu si eu?

Repet aveam jumate de rezervor si am mai băgat peste inca 30 litri aproximativ de 200 lei, si acul este tot la jumate

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Plutitorul defect. Plutitorul din rezervor.

| Panamax a răspuns:

Plutitorul este plin de mizerie si parafina.
O sa te sperii cand o sa vezi ce ai pe fundul rezervorului.

| Denila123 a răspuns:

Te pot ajuta eu sa al cureți,

| Jaegerjaquezz explică (pentru Denila123):

Lasa mi un mesaj cu nr ceva Facebook sa putem vorbi

| Denila123 a răspuns (pentru Jaegerjaquezz):

Ok