| Marinaionut7 a întrebat:

Salut TPU, am un golf 5 și nu îmi merg boxele din ușile din spate și am auzit ca trebuie sa le pornești tu din meniul mașinii,specific ca nu am nicio navigație,este bordul din fabrica, știe careva care e combinația de butoane sau măcar dacă se pot activa boxele din meniu?

3 răspunsuri:
| AmandinaDragan a răspuns:

POsibil sa nu ai nici boxe in ușile din spate. Ai verificat?

| Marinaionut7 explică (pentru AmandinaDragan):

Nu,cum fac asta?

| AmandinaDragan a răspuns (pentru Marinaionut7):

Iei o lanterna si te uiti prin sita aia unde ar trebui sa existe boxele. Daca nu zaresti ceva asa ca o membrana inseamna ca acolo nu sunt difuzoare. Daca nu este nici sita inseamna ca ele nu exista.