| InTheMyx a întrebat:

as vrea sa-mi spuneti va rog daca este vreo scoala de soferi care face cursuri pentru categoria A2 (motocicleta cu puterea maxima de 35KW ) in Iasi? am 18 ani si as vrea sa dau pentru aceasca categorie.

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Toate care au pentru A, trebuie sa aiba si pentru A2-automobilistul S-TDS-auto Tody family-soferul amator si mai sunt, dar de ce nu faci pentru A? poate vrei mai mare mai tarziu.

| InTheMyx explică (pentru viotedy):

Pai eu as da pentru A dar cu noua lege nu mai dau voie din pacate. Am 18 ani si nah. Pentru A normal se da de la 24 ani fara 2 ani experienta pe A2 sau la 20 ani cu experienta pe A2...

1 răspuns: